Akcja ?czysta posesja?

W dniu 6 maja w siedzibie Zakładu Usług Komunalnych w Baborowie odbyło się podsumowanie akcji ?czysta posesja? mającej na celu wspomaganie oraz nagradzanie osób, które w znaczącym stopniu wyróżniały się w zakresie utrzymania czystości i porządku chodników i swoich nieruchomości.
Akcja została zorganizowana przez ZUK Baborów przy współudziale Gminy Baborów, Sklepu Ogrodnik w Głubczycach oraz Pana Macieja Kałwy z Baborowa.
Wręczenie nagród w postaci sprzętu do utrzymania czystości, odśnieżania, sprzętu ogrodniczego oraz sadzonek kwiatów i gadżetów elektronicznych, odbyło się przy słodkim poczęstunku i kawie w obecności laureatów akcji Pani Alicji Wacha i Doroty Hobot właścicielek posesji przy ulicy Raciborskiej w Baborowie, oraz Pani Elżbiety Kielskiej Burmistrz Gminy Baborów, Pana Tomasza Krupa Prezesa ZUK Baborów i Pana Jana Drozdowskiego Kierownika Wydziału Usług Komunalnych ZUK Baborów.
Podczas słodkiego poczęstunku zarówno nagrodzeni jak i nagradzający wspólnie wymienili swoje poglądy na temat czystości naszej gminy i miasta. Ponadto każdy z uczestników spotkania żyje już planami wiosennych porządków w ogrodzie, o których z uśmiechem na twarzy opowiadał, bo przecież to wśród zieleni odprężamy się najmilej.

Organizatorzy akcji zapowiadają kolejne konkursy mając nadzieje, że wejdą one na stałe w nasz coroczny kalendarz.